Ruchy Ducha

spotkanie w kręgu, w ramach którego będziemy pracować metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera i Hellinger sciencia®, czyli nauki o miłości Ducha

Szczegółowe informacje: email: daria@selfmakers.pl, tel.: 668 464 643

Najbliższe spotkanie

termin:

08.01.2022

cena:

190 zł

posiłek opłaca każdy we własnym zakresie

termin zapisów:

do 01.01.2022

rezerwacja miejsca po zapłaceniu całości kwoty

Info

Zapraszamy na jednodniowe spotkanie w kręgu, w ramach którego będzie pracować metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera i Hellinger sciencia®, czyli nauki o miłości Ducha.

Będziemy przyglądać się prawom, które stoją za sukcesami czy niepowodzeniami, za szczęściem i nieszczęściem, za porządkami życia i miłości.

Już Arystoteles zauważył, że wszystko co jest, jest w ruchu. Zaobserwował, że ruch ten nie wypływa z niego samego, lecz musi mieć swój początek gdzie indziej. Stąd wywnioskował on, że musi istnieć Pierwszy Poruszyciel.

Rozpoczniemy dzień od Medicine Movement czyli Ruchów, które przygotują nasze ciała do udziału w ustawieniach zarówno jako osoba ustawiająca , jak i reprezentant/ reprezentantka. W trakcie Ustawień, w ciszy przyjrzymy się Ruchom Ducha, które mogą wyrazić się w takich zdaniach wewnętrznych jak: „Ja zamiast Ciebie”, „Podążam za Tobą”, „Ja tu, ty tam” i ukazać nam wglądy teraz i natychmiast.

Wiele osób miało już możliwość odczuć działanie Ustawień bezpośrednio na sobie, mogło także zaobserwować wpływ, jaki wywarły one zarówno na nich, jak na ich relacje z ludźmi. Dzięki naszemu doświadczeniu i twoim wglądom, wyrażając zgodę na to, co ta nauka za sobą niesie, poczuj jak to jest być wolnym i zarazem pozbawionym wolności, jak to jest być w harmonii z tym poruszającym wszystko Duchem.

Zapisz się na spotkanie

Podzielimy się z wami podstawowymi naukami w zakresie porządków ludzkiego współistnienia i miłości, w życiu osobistym i zawodowym.  Dzięki tym wskazówkom nasze związki mają możliwość osiągnięcia powodzenia na różnych poziomach, co w konsekwencji uczyni szczęśliwszymi wielu ludzi.

W porze obiadowej zamówimy wspólnie ciepły posiłek, aby w stworzonej już od rana energii grupy wspólnie posilić się i pobyć razem, poznać się lepiej.

Prowadzące

Daria Lewandowska

Daria Lewandowska

 Anna Iwona Staszek

Anna Iwona Staszek

Alina Nevena Swan

Alina Nevena Swan

Joga nidra

Pod koniec dnia zapraszamy was na sesję medytacyjną jogi nidry, która wyciszy zmysły, pomoże zdekompresować ogrom emocji i dotleni wasze ciała, aby w jak najbardziej łagodny i harmonijny sposób przetransformować to, co zostało poruszone, zobaczone i przeżyte. Możliwe, że w trakcie ustawień będziemy grały na bębnie szamańskim, aby wesprzeć Ruchy Ducha.