Ruchy Ducha

spotkanie w kręgu, w ramach którego będziemy pracować metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera i Hellinger sciencia®, czyli nauki o miłości Ducha

Szczegółowe informacje: email: daria@selfmakers.pl, tel.: 668 464 643

Najbliższe spotkanie

termin:

29.01.2022

cena:

190 zł

posiłek opłaca każdy we własnym zakresie

termin zapisów:

do 17.01.2022

rezerwacja miejsca po zapłaceniu całości kwoty

Info

Zapraszamy na jednodniowe spotkanie w kręgu, w ramach którego będzie pracować metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera i Hellinger sciencia®, czyli nauki o miłości Ducha.

Będziemy przyglądać się prawom, które stoją za sukcesami czy niepowodzeniami, za szczęściem i nieszczęściem, za porządkami życia i miłości.

Już Arystoteles zauważył, że wszystko co jest, jest w ruchu. Zaobserwował, że ruch ten nie wypływa z niego samego, lecz musi mieć swój początek gdzie indziej. Stąd wywnioskował on, że musi istnieć Pierwszy Poruszyciel.

Rozpoczniemy dzień od Medicine Movement czyli Ruchów, które przygotują nasze ciała do udziału w ustawieniach zarówno jako osoba ustawiająca , jak i reprezentant/ reprezentantka. W trakcie Ustawień, w ciszy przyjrzymy się Ruchom Ducha, które mogą wyrazić się w takich zdaniach wewnętrznych jak: „Ja zamiast Ciebie”, „Podążam za Tobą”, „Ja tu, ty tam” i ukazać nam wglądy teraz i natychmiast.

Wiele osób miało już możliwość odczuć działanie Ustawień bezpośrednio na sobie, mogło także zaobserwować wpływ, jaki wywarły one zarówno na nich, jak na ich relacje z ludźmi. Dzięki naszemu doświadczeniu i twoim wglądom, wyrażając zgodę na to, co ta nauka za sobą niesie, poczuj jak to jest być wolnym i zarazem pozbawionym wolności, jak to jest być w harmonii z tym poruszającym wszystko Duchem.

Zapisz się na spotkanie

Podzielimy się z wami podstawowymi naukami w zakresie porządków ludzkiego współistnienia i miłości, w życiu osobistym i zawodowym.  Dzięki tym wskazówkom nasze związki mają możliwość osiągnięcia powodzenia na różnych poziomach, co w konsekwencji uczyni szczęśliwszymi wielu ludzi.

W porze obiadowej zamówimy wspólnie ciepły posiłek, aby w stworzonej już od rana energii grupy wspólnie posilić się i pobyć razem, poznać się lepiej.

Prowadzące

Daria Lewandowska

Daria Lewandowska

 Anna Iwona Staszek

Anna Iwona Staszek

Joanna Rybacka

Joanna Rybacka

Sesja Oddechowa i Wizualizacja

Pod koniec dnia zapraszamy Was na sesję integrującą Ciało Ducha i Emocje w oddechu i odżywczej wizualizacji. Wizualizacja, którą zaproponujemy to scanning ciała energią Światła, która wprowadzi Was w głęboki relaks ~ stan Alfa/Theta aby ukoić system nerwowy i harmonijnie zintegrować poruszone w czasie ustawień tematy, doznane wglądy, obrazy i emocje. W wizualizacji będzie wspomagał Was oddech, który zawsze wspiera w głębokich procesach transformacyjnych, pozwala odpuścić umysłowi i zaufać temu co tu i teraz.