Details

 

Details

Date

22 i 23 Luty 2022

Mądrość Majów. 22/23.02.2022 / Sabiduria Maya

$ 29

22 i 23 Luty 2022.

22.02.2022 godzina 18:30 – 20:00 (60 minut + 30 minut Q&A)

Tytuł: 13 wibracji potrzebnych do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

23.02.2022 godzina 18:30 – 20:00 (60 minut + 30 minut Q&A)

Tytuł: Rytm Wszechświata.

NAUCZYCIELKA: ADRIANA “TATA” ROJAS

Adriana urodziła się w Bogocie, w Kolumbii. Zaczęła swoją historię ze Ścieżką Majów 20 lat temu. Otrzymała nauki od starszyzny z Klanu Orła, od duchownych i starszyzny Tzutujiles z Klanu Tzotz oraz od wielu starszych kobiet, które wspierały ją w drodze rozwoju przekazując mądrość Świętości Kobiety.

Aktualnie Adriana jest AJQ´IJ czyli duchową przewodniczką Majów, tradycjonalistką i ekspertką w CHOLQ´IJ czyli Świętym Kalendarzu Majów i w różnych technikach uzdrawiania. Poznała również tradycję amazońską, podczas niesamowitej przygody pokonując pieszo ponad 300 km w dżungli. W czasie tej wędrówki zrozumiała, jak niesamowitą siłę posiada każdy człowiek w swoim wnętrzu i jak wielką potrzebę ma ludzkość, aby powrócić do esencji poprzez głębokie połączenie z Matką Ziemią. Dzięki temu doświadczeniu stała się jedną z niewielu kobiet zaakceptowaną przez starszyznę jako Wojowniczka Zielonej Ścieżki.

W zgodzie z energiami nowego cyklu, dedykuje swój czas na dzielenie się wiedzą o przodkach, prowadzi konferencje,  warsztaty oraz konsultacje osobiste w organizacjach na całym świecie. Wszystkie jej działania mają na celu wspomaganie procesu transformacji ludzkości, biorąc pod uwagę to, jak ważne są różne rodzaje energii istniejące w naszym wnętrzu oraz w naszym otoczeniu.

Adriana zorganizowała liczne warsztaty dla kobiet wielu narodowości, aby mogły one pracować w sposób aktywny, łącząc się ze świadomością energii kobiecej. Prowadzi Kręgi Kobiet, organizuje spotkania, które na celu mają odnalezienie zagubionej równowagi pomiędzy energią żeńską i męską.

Adriana jest również autorką książki o tytule „Taniec Energii Majów”, przetłumaczonej na wiele języków, publikowaną kilka lat z rzędu.  W swojej książce Adriana jako Czuła Przewodniczka towarzyszy w podróży wewnętrznej czytelnika, pozwalając mu zrozumieć wpływ różnych energii według Świętego Kalendarza Majów i otworzyć drogę ku większej świadomości i transformacji.

Additional information / Dodatkowe informacje

Date

22 i 23 Luty 2022