Details

 

Details

Date

29 stycznia 2022
od 8:00 do 19:00

Ruchy Ducha

$ 44

Ruchy Ducha. 29.01.2022. Biała Sowa.

Zapraszamy na jednodniowe spotkanie w kręgu, w ramach którego będzie pracować metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera i Hellinger sciencia®, czyli nauki o miłości Ducha.

Będziemy przyglądać się prawom, które stoją za sukcesami czy niepowodzeniami, za szczęściem i nieszczęściem, za porządkami życia i miłości.

Już Arystoteles zauważył, że wszystko co jest, jest w ruchu. Zaobserwował, że ruch ten nie wypływa z niego samego, lecz musi mieć swój początek gdzie indziej. Stąd wywnioskował on, że musi istnieć Pierwszy Poruszyciel.

Rozpoczniemy dzień od Medicine Movement czyli Ruchów, które przygotują nasze ciała do udziału w ustawieniach zarówno jako osoba ustawiająca , jak i reprezentant/ reprezentantka. W trakcie Ustawień, w ciszy przyjrzymy się Ruchom Ducha, które mogą wyrazić się w takich zdaniach wewnętrznych jak: „Ja zamiast Ciebie”, „Podążam za Tobą”, „Ja tu, ty tam” i ukazać nam wglądy teraz i natychmiast.

Wiele osób miało już możliwość odczuć działanie Ustawień bezpośrednio na sobie, mogło także zaobserwować wpływ, jaki wywarły one zarówno na nich, jak na ich relacje z ludźmi. Dzięki naszemu doświadczeniu i twoim wglądom, wyrażając zgodę na to, co ta nauka za sobą niesie, poczuj jak to jest być wolnym i zarazem pozbawionym wolności, jak to jest być w harmonii z tym poruszającym wszystko Duchem.

Podzielimy się z wami podstawowymi naukami w zakresie porządków ludzkiego współistnienia i miłości, w życiu osobistym i zawodowym.  Dzięki tym wskazówkom nasze związki mają możliwość osiągnięcia powodzenia na różnych poziomach, co w konsekwencji uczyni szczęśliwszymi wielu ludzi.

W porze obiadowej zamówimy wspólnie ciepły posiłek, aby w stworzonej już od rana energii grupy wspólnie posilić się i pobyć razem, poznać się lepiej.

Pod koniec dnia zapraszamy was na sesję medytacyjną jogi nidry, która wyciszy zmysły, pomoże zdekompresować ogrom emocji i dotleni wasze ciała, aby w jak najbardziej łagodny i harmonijny sposób przetransformować to, co zostało poruszone, zobaczone i przeżyte. Możliwe, że w trakcie ustawień będziemy grały na bębnie szamańskim, aby wesprzeć Ruchy Ducha.

Ilość osób ograniczona: 15

Cena: 190 zł

Posiłek opłaca każdy we własnym zakresie.

Additional information / Dodatkowe informacje

Date

29 stycznia 2022
od 8:00 do 19:00